02 decembris 2010

Mūsējās FIBA eirolīgā 01.12.

TTT Rīga praktiski ir zaudējušas cerības uz līdzdalību Eirolīgas izslēgšanas spēlēs, savukārt vakar otro apli ar uzvarām sākušas Anetes Jēkabsones-Žogotas( Maskavas Spartak), Guntas Baško (Krakovas Wisla), Zanes Tamanes(Šopronas Euroleasing) pārstāvētās komandas.

Otrā apļa pirmajā spēlē TTT Rīga zaudēja Ungārijas komandai Pecs 2010 ar 49:59 (9:18, 21:24, 38:39). TTT komandā rezultatīvākā kārtējo reizi bija Šavonte Zelosa, kura guva 14 punktus, tiesa, ar ļoti sliktu metienu precizitāti (2p.3/15, 3p.2/6, 1p.2/2). Anda Eibele 34 minūtēs guva 8 punktus (2p.1/2, 3p.2/7), Dita Krūmberga 22 minūtēs – 3 punktus (3p.1/1), bet Kristīne Kārkliņa savainojuma dēļ nespēlēja. Nākamo spēli TTT Rīga aizvadīs 8.decembrī Itālijas pilsētā Taranto ar mājniecēm Cras Basket.
Kārtējo reizi šosezon, TTT komanda brīžos, kad bija jāpārņem iniciatīva savās rokās. kļūdījās un nespēja nospēlēt, tā kā tas būtu nepieciešams lai izcīnītu uzvaru. Metienu precizitāte bija ļoti zema, kas bija galvenais klupšanas akmens. Samērā nepārdomāti uzbrukuma noslēgumi, kur bieži neprecīzi nospēlēja Shavante Zelosa. Komandas aizsardzība bija labā līmenī, pretiniecēm grūti nācās sekmīgi izveidot sakarīgus uzbrukuma noslēgumus, kā arī aizsardzības radītais spiediens vairākas reizaes pretiniecēm lika kļūdīties.
Vērojot spēli kopumā, ļoti apbēdināja komandas uzbrukums....ir ļoti liels potenciāls pie kā piestrādāt.

Mačā Krakovas Wisla Can Pack – USO Mondeville (65:47) uzvarētājām kājas savainojuma dēļ joprojām nevarēja palīdzēt Gunta Baško. Zaudētājām Aija Brumermane 13 minūtēs 3 punkti (2p.1/5, 1p.1/2), izcīnīja 5 bumbas un saņēma 5 piezīmes.

Situācija A grupas tabulā: Taranto 5-1, Wisla 4-2, Good Angels 3-3, USO Mondeville 3-3, Pecs 2010 2-4, TTT Rīga 1-5.

B grupas spēlē Zane Tamane un Šopronas MKB Euroleasing bija krietni veiksmīgāki par Elīnu Babkinu un Gdiņas Lotos. Mājinieces uzvarēja ar 88:76, turklāt Tamane bija viena no labākajām spēlētājām laukumā – 34 minūtēs 20 punktu (2p.7/12, 1p.6/7) un 5 atlēkušās. Babkinai 24 minūtēs 8 punkti (2p.4/5, 3p.0/1), 1 rezultatīva piespēle, toties 5 kļūdas.

C grupā Maskavas apgabala Sparta&K pārliecinoši revanšējās Kauņas Vici Aistes par zaudējumu pirmajā aplī – 85:52. Uzvarētājām Anete Jēkabsone-Žogota 27 minūtēs guva 12 punktus (2p.2/5, 3p.2/5, 1p.2/2) un izdarīja 3 rezultatīvas piespēles.